AKTUALIZACE 18.9.2008 - video z vyhlášení
   =>Kvalita 320x240<= (46 MB)
 =>Kvalita 720x540<= (168 MB)
 (ke stažení klikněte pravým tlačítkem myši a dejte "uložit jako" nebo alikvotní možnost)

 

 

 Old Timer 1  Old Timer 2   OldTimer  Old 24/M Old 24/M celkové
 Old Nascar  Nascar 1  Nascar 2  Nascar 3  Nascar 4
 Nascar 5 Nascar celkové   Žáci

 

 

1. závod kategorie "Old Timer"

 Pořadatel:  SOZA SRC Bítouchov
 Datum konání:  12. 9. 2008
 Ředitel závodu:  Zdeněk Zajíček
 Hlavní rozhodčí:  Zdeněk Zajíček
 Místo konání:  Bítouchov
 
 Startovní listina:  Zdeněk Zajíček  SOZA SRC Bítouchov
 8 x 2 minuty  Leoš Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Tomáš Ťok  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Libor Putz  SCRC Letná - Praha 7
 Jiří Štrunc  SCRC Letná - Praha 7
 Jakub Štrunc  SCRC Letná - Praha 7
 Václav Karlíček  AMC Podbaba - Praha 6
 Martin Kalina
 Pavel Hrabal  SCRC Letná Praha 7
 Richard Dvořák  AMK Liteň
  1. Richard Dvořák 164,16 kol

15 bodů

10 pom. bodů
  2. Libor Putz 160,18 kol 12 bodů 9 pom. bodů
  3. Leoš Krainer 157,21 kol 10 bodů 8 pom. bodů
  4. Jiří Štrunc 152,28 kol 8 bodů 7 pom. bodů
  5. Zdeněk Zajíček 151,17 kol 6 bodů 6 pom. bodů
  6. Tomáš Ťok 146,25 kol 5 bodů 5 pom. bodů
  7. Martin Kalina 141,32 kol 4 bodů 4 pom. bodů
  8. Jakub Štrunc 132,40 kol 3 bodů 3 pom. bodů
  9. Václav Karlíček 132,04 kol 2 bodů 2 pom. bodů
 10. Pavel Hrabal 120,33 kol 1 bodů 1 pom. bodů

 =========================================================================== 

nahoru ^

 

2. závod kategorie "Old Timer"

 Pořadatel:  SOZA SRC Bítouchov
 Datum konání:  12. 9. 2008
 Ředitel závodu:  Zdeněk Zajíček
 Hlavní rozhodčí:  Zdeněk Zajíček
 Místo konání:  Bítouchov
 
 Startovní listina:  Zdeněk Zajíček  SOZA SRC Bítouchov
 8 x 2 minuty  Leoš Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Tomáš Ťok  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Libor Putz  SCRC Letná - Praha 7
 Jiří Štrunc  SCRC Letná - Praha 7
 Jakub Štrunc  SCRC Letná - Praha 7
 Václav Karlíček  AMC Podbaba - Praha 6
 Martin Kalina
 Pavel Hrabal  SCRC Letná Praha 7
 Richard Dvořák  AMK Liteň
  1. Richard Dvořák 164,37 kol

15 bodů

10 pom. bodů
  2. Libor Putz 163,25 kol 12 bodů 9 pom. bodů
  3. Leoš Krainer 160,36 kol 10 bodů 8 pom. bodů
  4. Jiří Štrunc 156,17 kol 8 bodů 7 pom. bodů
  5. Zdeněk Zajíček 149,15 kol 6 bodů 6 pom. bodů
  6. Tomáš Ťok 147,19 kol 5 bodů 5 pom. bodů
  7. Martin Kalina 144,16 kol 4 bodů 4 pom. bodů
  8. Jakub Štrunc 132,37 kol 3 bodů 3 pom. bodů
  9. Václav Karlíček 129,21 kol 2 bodů 2 pom. bodů
 10. Pavel Hrabal   72,00 kol 1 bodů 1 pom. bodů

 =========================================================================== 

nahoru ^

 

Celkové výsledky kategorie Old Timer

   1. Richard Dvořák 30 bodů 20 pomocných bodů
   2. Libor Putz 24 bodů 18 pomocných bodů
   3. Leoš Krainer 20 bodů 16 pomocných bodů
   4. Jiří Štrunc 16 bodů 14 pomocných bodů
   5. Zdeněk Zajíček 12 bodů 12 pomocných bodů
   6. Tomáš Ťok 10 bodů 10 pomocných bodů
   7. Martin Kalina 8 bodů 8 pomocných bodů
   8. Jakub Štrunc 6 bodů 6 pomocných bodů
   9. Václav Karlíček 4 body 4 pomocné body
 10. Pavel Hrabal 2 body 2 pomocné body

 

Celkové výsledky kategorie Old Timer po 4. mítinku

 1.Richard Dvořák 106 bodů 76 pom. bodů
 2. Libor Putz 89 bodů 69 pom. bodů
 3. Josef Hensl 70 bodů 51 pom. bodů
 4. Leoš Krainer 67 bodů 58 pom. bodů
 5. Jiří Štrunc 48 bodů 45 pom. bodů
 6. Zdeněk Zajíček 39 bodů 38 pom. bodů
 7. Jakub Štrunc 19 bodů 20 pom. bodů
 8. Ondřej Krainer 16 bodů 16 pom. bodů
 9. Václav Karlíček 13 bodů 13 pom. bodů
 10. Milan Hošek ml. 11 bodů 15 pom. bodů
 11. Tomáš Ťok 10 bodů 10 pom. bodů
 ---- František Lukeš 10 bodů 10 pom. bodů
 13. Martin Kalina 8 bodů 8 pom. bodů
 14. Martin Stránský 6 bodů 10 pom. bodů
 15. Pavel Svoboda 4 body 7 pom. bodů
 16. Jaroslav Bubník 2 body 6 pom. bodů
 17. Pavel Hrabal 2 body 2 pom. bodů
 ---- Daniel Krainer 2 body 2 pom. bodů

 =========================================================================== 

nahoru ^

 

Závod kategorie "Old 24/M"

 Pořadatel:  SOZA SRC Bítouchov
 Datum konání:  12. 9. 2008
 Ředitel závodu:  Zdeněk Zajíček
 Hlavní rozhodčí:  Zdeněk Zajíček
 Místo konání:  Bítouchov
 
 Startovní listina:  Zdeněk Zajíček  SOZA SRC Bítouchov
 8 x 1 minuta  Leoš Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Libor Putz  SCRC Letná - Praha 7
 Jiří Štrunc  SCRC Letná - Praha 7
 Jakub Štrunc  SCRC Letná - Praha 7
 Václav Karlíček  AMC Podbaba - Praha 6
 Petr Munzar  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Pavel Hrabal  SCRC Letná Praha 7
 1. Leoš Krainer 73,26 kol 15 bodů 3 pom. bodů
 2. Zdeněk Zajíček 71,37 kol 12 bodů 2 pom. bodů
 3. Libor Putz 66,36 kol 10 bodů 1 pom. bodů
 4. Jiří Štrunc 64,13 kol 15 bodů 5 pom. bodů
 5. Pavel Hrabal 63,17 kol 12 bodů 4 pom. bodů
 6. Václav Karlíček 63,06 kol 10 bodů 3 pom. bodů
 7. Jakub Štrunc 62,12 kol 8 bodů 2 pom. bodů
 8. Petr Munzar 61,16 kol 6 bodů 1 pom. bodů

 =========================================================================== 

nahoru ^

 

Celkové výsledky kategorie "Old 24/M" po 4 mítincích

 Monoposty do roku 1950
 1. Jiří Štrunc 54 bodů
 2. Jakub Štrunc 33 bodů
 3. Zdeněk Zajíček 27 bodů
 4. Jakub Vujaklija 25 bodů
 5. Václav Karlíček 17 bodů
 6. Pavel Hrabal 12 bodů
 7. František Lukeš 10 bodů
 8. Petr Munzar 6 bodů
 Monoposty do roku 1965
 1. Leoš Krainer 45 bodů
 2. Libor Putz 43 bodů
 3. Josef Hensl 42 bodů
 4. Ondřej Krainer 24 bodů
 5. Zdeněk Zajíček 12 bodů
     Milan Hošek ml. 12 bodů
7. Jaroslav Bubník 5 bodů
 Celkové pořadí Old 24/M
   1. Josef Hensl 42 bodů 26 pom. bodů
   2. Krainer Leoš 40 bodů 20 pom. bodů
   3. Libor Putz 39 bodů 30 pom. bodů
   4. Jiří Štrunc 30 bodů 21 pom. bodů
   5. Zdeněk Zajíček 25 bodů 10 pom. bodů
   6. Ondřej Krainer 16 bodů 11 pom. bodů
   7. Jakub Vujaklija 15 bodů 10 pom. bodů
   8. Jakub Štrunc 13 bodů 7 pom. bodů
   9. Milan Hošek ml. 12 bodů 8 pom. bodů
 10. Václav Karlíček 7 bodů 4 pom. bodů
 11. Pavel Hrabal 6 bodů 4 pom. bodů
 12. František Lukeš 4 body 3 pom. bodů
       Jaroslav Bubník 4 body 3 pom. bodů
 14. Petr Munzar 3 body 1  pom. bodů

 =========================================================================== 

nahoru ^

 

Závod kategorie "Old Nascar"

 Pořadatel:  SOZA SRC Bítouchov
 Datum konání:  12. 9. 2008
 Ředitel závodu:  Zdeněk Zajíček
 Hlavní rozhodčí:  Zdeněk Zajíček
 Místo konání:  Bítouchov
 
 Startovní listina:  Zdeněk Zajíček  SOZA SRC Bítouchov
 8 x 1 minuta  Leoš Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Libor Putz  SCRC Letná - Praha 7
 Jiří Štrunc  SCRC Letná - Praha 7
 Jakub Štrunc  SCRC Letná - Praha 7
 1. Leoš Krainer 70,04 kol 15 bodů 5 pom. bodů
 2. Zdeněk Zajíček 66,41 kol 12 bodů 4 pom. body
 3. Libor Putz 66,35 kol 10 bodů 3 pom. body
 4. Jiří Štrunc 66,23 kol 8 bodů 2 pom. body
 5. Jakub Štrunc 60,14 kol 6 bodů 1 pom. bod

 =========================================================================== 

nahoru ^

 

 

1. závod kategorie "Stock car"

 Pořadatel:  SOZA SRC Bítouchov
 Datum konání:  13. 9. 2008
 Ředitel závodu:  Zdeněk Zajíček
 Hlavní rozhodčí:  Zdeněk Zajíček
 Místo konání:  Bítouchov
 
 Startovní listina:  Zdeněk Zajíček  SOZA SRC Bítouchov
 8 x 2 minuty  Leoš Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Tomáš Ťok  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Libor Putz  SCRC Letná - Praha 7
 Jiří Štrunc  SCRC Letná - Praha 7
 Jakub Štrunc  SCRC Letná - Praha 7
 Václav Karlíček  AMC Podbaba - Praha 6
 Martin Kalina
 Pavel Hrabal  SCRC Letná Praha 7
 Daniel Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Ondřej Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Jaromír Šostek  SOZA SRC Bítouchov
 Jindřich Roček  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Petr Munzar  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Libor Sita  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Lukáš Zadrobil  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Jan Sloboda  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Tomáš Herder  MK SRC DDM Větrník Liberec
 David Saleta  MK SRC DDM Větrník Liberec
 1. Leoš Krainer 155,17 kol 15 bodů 19 pom. bodů
 2. Libor Putz 151,22 kol 12 bodů 18 pom. bodů
 3. Jiří Štrunc 149,23 kol 10 bodů 17 pom. bodů
 4. Zdeněk Zajíček 147,08 kol 8 bodů 16 pom. bodů
 5. Petr Munzar 143,29 kol 6 bodů 15 pom. bodů
 6. Libor Sita 143,22 kol 5 bodů 14 pom. bodů
 7. Daniel Krainer 141,26 kol 4 body 13 pom. bodů
 8. Jaromír Šostek 140,25 kol 3 body 12 pom. bodů
 9. Tomáš Ťok 140,07 kol 2 body 11 pom. bodů
 10. Václav Karlíček 134,44 kol 1 bod 10 pom. bodů
 11. Ondřej Krainer 134,23 kol 0 9 pom. bodů
 12. Jindřich Roček 132,06 kol 0 8 pom. bodů
 13. Jakub Štrunc 130,25 kol 0 7 pom. bodů
 14. Lukáš Zadrobil 129,11 kol 0 6 pom. bodů
 15. Martin Kalina 128,29 kol 0 5 pom. bodů
 16. Pavel Hrabal 123,37 kol 0 4 pom. body
 17. David Saleta 123,31 kol 0 3 pom. body
 18. Tomáš Herder 115,41 kol 0 2 pom. body
 19. Jan Sloboda 115,13 kol 0 1 pom. bod

 =========================================================================== 

nahoru ^

 

2. závod kategorie "Stock car"

 Pořadatel:  SOZA SRC Bítouchov
 Datum konání:  13. 9. 2008
 Ředitel závodu:  Zdeněk Zajíček
 Hlavní rozhodčí:  Zdeněk Zajíček
 Místo konání:  Bítouchov
 
 Startovní listina:  Zdeněk Zajíček  SOZA SRC Bítouchov
 8 x 2 minuty  Leoš Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Tomáš Ťok  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Libor Putz  SCRC Letná - Praha 7
 Jiří Štrunc  SCRC Letná - Praha 7
 Jakub Štrunc  SCRC Letná - Praha 7
 Václav Karlíček  AMC Podbaba - Praha 6
 Martin Kalina
 Pavel Hrabal  SCRC Letná Praha 7
 Daniel Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Ondřej Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Jaromír Šostek  SOZA SRC Bítouchov
 Jindřich Roček  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Petr Munzar  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Libor Sita  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Lukáš Zadrobil  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Jan Sloboda  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Tomáš Herder  MK SRC DDM Větrník Liberec
 David Saleta  MK SRC DDM Větrník Liberec
 1. Leoš Krainer 154,45 kol 15 bodů 19 pom. bodů
 2. Libor Putz 151,06 kol 12 bodů 18 pom. bodů
 3. Jiří Štrunc 149,32 kol 10 bodů 17 pom. bodů
 4. Zdeněk Zajíček 149,25 kol 8 bodů 16 pom. bodů
 5. Libor Sita 149,12 kol 6 bodů 15 pom. bodů
 6. Petr Munzar 145,12 kol 5 bodů 14 pom. bodů
 7. Tomáš Ťok 144,18 kol 4 body 13 pom. bodů
 8. Ondřej Krainer 141,17 kol 3 body 12 pom. bodů
 9. Daniel Krainer 140,09 kol 2 body 11 pom. bodů
 10. Jindřich Roček 138,13 kol 1 bod 10 pom. bodů
 11. Václav Karlíček 137,32 kol 0 9 pom. bodů
 12. Lukáš Zadrobil 134,23 kol 0 8 pom. bodů
 13. Jakub Štrunc 134,09 kol 0 7 pom. bodů
 14. Martin Kalina 131,13 kol 0 6 pom. bodů
 15. David Saleta 128,15 kol 0 5 pom. bodů
 16. Pavel Hrabal 125,40 kol 0 4 pom. body
 17. Tomáš Herder 118,39 kol 0 3 pom. body
 18. Jan Sloboda 115,02 kol 0 2 pom. body
 19. Jaromír Šostek 73,00 kol 0 1 pom. bod

 =========================================================================== 

nahoru ^

 

3. závod kategorie "Stock car"

 Pořadatel:  SOZA SRC Bítouchov
 Datum konání:  13. 9. 2008
 Ředitel závodu:  Zdeněk Zajíček
 Hlavní rozhodčí:  Zdeněk Zajíček
 Místo konání:  Bítouchov
 
 Startovní listina:  Zdeněk Zajíček  SOZA SRC Bítouchov
 8 x 2 minuty  Leoš Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Tomáš Ťok  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Libor Putz  SCRC Letná - Praha 7
 Jiří Štrunc  SCRC Letná - Praha 7
 Jakub Štrunc  SCRC Letná - Praha 7
 Václav Karlíček  AMC Podbaba - Praha 6
 Martin Kalina
 Pavel Hrabal  SCRC Letná Praha 7
 Daniel Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Ondřej Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Jaromír Šostek  SOZA SRC Bítouchov
 Jindřich Roček  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Petr Munzar  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Libor Sita  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Lukáš Zadrobil  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Tomáš Herder  MK SRC DDM Větrník Liberec
 David Saleta  MK SRC DDM Větrník Liberec
 1. Libor Putz 157,29 15 bodů 18 pom. bodů
 2. Leoš Krainer 155,29 12 bodů 17 pom. bodů
 3. Zdeněk Zajíček 151,39 10 bodů 16 pom. bodů
 4. Jiří Štrunc 149,32 8 bodů 15 pom. bodů
 5. Petr Munzar 146,39 6 bodů 14 pom. bodů
 6. Libor Sita 146,07 5 bodů 13 pom. bodů
 7. Tomáš Ťok 145,29 4 body 12 pom. bodů
 8. Daniel Krainer 143,31 3 body 11 pom. bodů
 9. Jindřich Roček 142,14 2 body 10 pom. bodů
 10. Ondřej Krainer 140,34 1 bod 9 pom. bodů
 11. Václav Karlíček 139,21 0 8 pom. bodů
 12. Jakub Štrunc 134,32 0 7 pom. bodů
 13. Lukáš Zadrobil 131,37 0 6 pom. bodů
 14. Martin Kalina 130,24 0 5 pom. bodů
 15. David Saleta 128,02 0 4 pom. bodů
 16. Tomáš Herder 122,11 0 3 pom. body
 17. Pavel Hrabal 113,18 0 2 pom. body
 18. Jaromír Šostek 106,32 0 1 pom. bod

 =========================================================================== 

nahoru ^

 

4. závod kategorie "Stock car"

 Pořadatel:  SOZA SRC Bítouchov
 Datum konání:  13. 9. 2008
 Ředitel závodu:  Zdeněk Zajíček
 Hlavní rozhodčí:  Zdeněk Zajíček
 Místo konání:  Bítouchov
 
 Startovní listina:  Zdeněk Zajíček  SOZA SRC Bítouchov
 8 x 2 minuty  Leoš Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Tomáš Ťok  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Libor Putz  SCRC Letná - Praha 7
 Jiří Štrunc  SCRC Letná - Praha 7
 Jakub Štrunc  SCRC Letná - Praha 7
 Václav Karlíček  AMC Podbaba - Praha 6
 Martin Kalina
 Pavel Hrabal  SCRC Letná Praha 7
 Daniel Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Ondřej Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Jaromír Šostek  SOZA SRC Bítouchov
 Jindřich Roček  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Petr Munzar  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Libor Sita  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Lukáš Zadrobil  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Jan Sloboda  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Tomáš Herder  MK SRC DDM Větrník Liberec
 David Saleta  MK SRC DDM Větrník Liberec
 1. Libor Putz 156,37 15 bodů 19 pom. bodů
 2. Leoš Krainer 156,11 12 bodů 18 pom. bodů
 3. Jiří Štrunc 152,22 10 bodů 17 pom. bodů
 4. Libor Sita 151,17 8 bodů 16 pom. bodů
 5. Tomáš Ťok 148,12 6 bodů 15 pom. bodů
 6. Jaromír Šostek 147,06 5 bodů 14 pom. bodů
 7. Jindřich Roček 144,38 4 body 13 pom. bodů
 8. Petr Munzar 144,05 3 body 12 pom. bodů
 9. Ondřej Krainer 142,24 2 body 11 pom. bodů
 10. Václav Karlíček 138,35 1 bod 10 pom. bodů
 11. Daniel Krainer 137,00 0 9 pom. bodů
 12. Lukáš Zadrobil 135,37 0 8 pom. bodů
 13. Martin Kalina 133,23 0 7 pom. bodů
 14. David Saleta 130,10 0 6 pom. bodů
 15. Jakub Štrunc 129,27 0 5 pom. bodů
 16. Jan Sloboda 124,25 0 4 pom. body
 17. Tomáš Herder 122,08 0 3 pom. body
 18. Pavel Hrabal 118,14 0 2 pom. body
 19. Zdeněk Zajíček 7,00 0 1 pom. bod

 =========================================================================== 

nahoru ^

 

5. závod kategorie "Stock car"

 Pořadatel:  SOZA SRC Bítouchov
 Datum konání:  13. 9. 2008
 Ředitel závodu:  Zdeněk Zajíček
 Hlavní rozhodčí:  Zdeněk Zajíček
 Místo konání:  Bítouchov
 
 Startovní listina:  Zdeněk Zajíček  SOZA SRC Bítouchov
 8 x 2 minuty  Leoš Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Tomáš Ťok  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Libor Putz  SCRC Letná - Praha 7
 Jiří Štrunc  SCRC Letná - Praha 7
 Jakub Štrunc  SCRC Letná - Praha 7
 Václav Karlíček  AMC Podbaba - Praha 6
 Martin Kalina
 Pavel Hrabal  SCRC Letná Praha 7
 Daniel Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Ondřej Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Jaromír Šostek  SOZA SRC Bítouchov
 Jindřich Roček  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Petr Munzar  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Libor Sita  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Lukáš Zadrobil  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Jan Sloboda  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Tomáš Herder  MK SRC DDM Větrník Liberec
 David Saleta  MK SRC DDM Větrník Liberec
 1. Libor Putz 156,11 kol 15 bodů 19 pom. bodů
 2. Libor Sita 154,13 kol 12 bodů 18 pom. bodů
 3. Jiří Štrunc 153,16 kol 10 bodů 17 pom. bodů
 4. Leoš Krainer 153,14 kol 8 bodů 16 pom. bodů
 5. Petr Munzar 149,25 kol 6 bodů 15 pom. bodů
 6. Tomáš Ťok 148,22 kol 5 bodů 14 pom. bodů
 7. Zdeněk Zajíček 148,20 kol 4 body 13 pom. bodů
 8. Jaromír Šostek 144,07 kol 3 body 12 pom. bodů
 9. Daniel Krainer 142,12 kol 2 body 11 pom. bodů
 10. Jindřich Roček 142,08 kol 1 bod 10 pom. bodů
 11. Václav Karlíček 138,33 kol 0 9 pom. bodů
 12. Lukáš Zadrobil 137,10 kol 0 8 pom. bodů
 13. Martin Kalina 134,10 kol 0 7 pom. bodů
 14. Ondřej Krainer 134,00 kol 0 6 pom. bodů
 15. Jakub Štrunc 132,19 kol 0 5 pom. bodů
 16. David Saleta 131,36 kol 0 4 pom. body
 17. Jan Sloboda 127,32 kol 0 3 pom. body
 18. Pavel Hrabal 127,26 kol 0 2 pom. body
 19. Tomáš Herder 119,29 kol 0 1 pom. bod

 =========================================================================== 

nahoru ^

 

Celkové výsledky kategorie Nascar

 1. Libor Putz 69 bodů 92 pom. bodů
 2. Leoš Krainer 62 bodů 89 pom. bodů
 3. Jiří Štrunc 48 bodů 83 pom. bodů
 4. Libor Sita 36 bodů 76 pom. bodů
 5. Zdeněk Zajíček 30 bodů 62 pom. bodů
 6. Petr Munzar 26 bodů 70 pom. bodů
 7. Tomáš Ťok 21 bodů 65 pom. bodů
 8. Daniel Krainer 11 bodů 55 pom. bodů
 9. Jaromír Šostek 11 bodů 40 pom. bodů
 10. Jindřich Roček 8 bodů 51 pom. bodů
 11. Ondřej Krainer 6 bodů 47 pom. bodů
 12. Václav Karlíček 2 body 46 pom. bodů
 13. Lukáš Zadrobil 0 bodů 36 pom. bodů
 14. Jakub Štrunc 0 bodů 31 pom. bodů
 15. Martin Kalina 0 bodů 30 pom. bodů
 16. David Saleta 0 bodů 22 pom. bodů
 17. Pavel Hrabal 0 bodů 14 pom. bodů
 18. Tomáš Herder 0 bodů 12 pom. bodů
 19. Jan Sloboda 0 bodů 10 pom. bodů

 

Celkové pořadí kategorie Nascar po 4 mítincích

 1. Libor Putz 234 bodů 338 pom. bodů
 2. Leoš Krainer 204 bodů 321 pom. bodů
 3. Josef Hensl 138 bodů 173 pom. bodů
 4. Jiří Štrunc 107 bodů 259 pom. bodů
 5. Zdeněk Zajíček 95 bodů 199 pom. bodů
 6. Jakub Vujaklija 94 bodů 157 pom. bodů
 7. Michal Kalfeřt 75 bodů 193 pom. bodů
 8. Daniel Krainer 71 bodů 226 pom. bodů
 9. Tomáš Ťok 58 bodů 137 pom. bodů
 10. Libor Sita 42 bodů 152 pom. bodů
 11. František Lukeš 42 bodů 77 pom. bodů
 12. Ondřej Krainer 38 bodů 191 pom. bodů
 13. Petr Munzar 35 bodů 119 pom. bodů
 14. Jaromír Šostek 35 bodů 102 pom. bodů
 15. Jindřich Roček 19 bodů 142 pom. bodů
 16. Jakub Štrunc 7 bodů 117 pom. bodů
 17. Václav Karlíček 7 bodů 90 pom. bodů
 18. Lukáš Zadrobil 4 body 113 pom. bodů
 19. Pavel Urban 4 body 68 pom. bodů
 20. Jaroslav Kalfeřt 2 body 51 pom. bodů
 21. Jan Sloboda 0 bodů 72 pom. bodů
 22. Tomáš Herder 0 bodů 60 pom. bodů
 23. Matěj Salavec 0 bodů 26 pom. bodů
 24. Filip Bauman 0 bodů 22 pom. bodů
 25. Jaroslav Bubník 0 bodů 15 pom. bodů
 26. Viliam Eberlein 0 bodů 10 pom. bodů
 27. Jan Hanynest 0 bodů 1 pom. bod

=========================================================================== 

nahoru ^

 

Pořadí žáků ve 4. mítinku

 1. Daniel Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec 38 bodů
 2. Jindřich Roček  MK SRC DDM Větrník Liberec 32 bodů
 3. Lukáš Zadrobil  MK SRC DDM Větrník Liberec 18 bodů
 4. Jakub Štrunc  SCRC Praha 7 16 bodů
 5. David Saleta  MK SRC DDM Větrník Liberec 11 bodů
 6. Jan Sloboda  MK SRC DDM Větrník Liberec 4 body

 

Pořadí žáků po 4. mítinku

 1. Daniel Krainer  MK SRC DDM Větrník Liberec 153 bodů
 2. Jakub Štrunc  SCRC Praha 7 84 bodů
 3. Jindřich Roček  MK SRC DDM Větrník Liberec 82 bodů
 4. Lukáš Zadrobil  MK SRC DDM Větrník Liberec 70 bodů
 5. Jan Sloboda  MK SRC DDM Větrník Liberec 46 bodů
 6. David Saleta  MK SRC DDM Větrník Liberec 11 bodů
 7. Filip Bauman  AMK Liteň 7 bodů
 8. Viliam Eberlein  AMK Liteň 2 bodů
 9. Jan Hanynets  AMK Liteň 0 bodů

Již před posledním závodem je jasné, že titul si odveze Daniel Krainer z MK SRC DDM Větrník Liberec. O druhé a třetí místo se svede souboj mezi třemi závodníky ze dvou klubů.  Velmi teoretickou šanci na druhé místo má ještě Jan Sloboda z MK SRC DDM Větrník Liberec.

=========================================================================== 

nahoru ^

 Výsledky zpracoval:  Petr Munzar
 Časomíra:  Petr Munzar, Jaromír Šostek
 Hlavní rozhodčí:  Zdeněk Zajíček
 Čestný ředitel závodu:  Alexander Matohlina
Dohlížitelé:  zástupci přítomných klubů

Zde mi můžete psát své příspěvky a připomínky

 

 

Dnes je .