Bítouchovská plechovka

 

 AKTUALIZACE 14.9.2008 - video  =>Kvalita 256 kbps<= (5,1 MB)
 Televize Mladá Boleslav  =>Kvalita 512 kbps<= (11,3 MB)
 http://www.tvmb.cz   =>Kvalita 1024 kbps<= (22,7 MB)
 (ke stažení klikněte pravým tlačítkem myši a dejte "uložit jako" nebo alikvotní možnost)

 

http://www.youtube.com/v/oTq3Y_Yp5O0

 Pořadatel:  SOZA SRC Bítouchov
 Datum konání:  23. 7. 2008
 Ředitel závodu:  Zdeněk Zajíček
 Hlavní rozhodčí:  Zdeněk Zajíček
 Místo konání:  Bítouchov
 
 Startovní listina:  Ota Pačes sr.  SoZa SRC Bítouchov
 8 x 3 minuty  Jan Žemlička
 Zdeněk Zajíček  SoZa SRC Bítouchov
 Ladislav Hoška
 Vladimír Hájek
 Rudolf Kracík
 Jiří Štrunc  SCRC Praha 7
 Libor Kacíř
 Ota Pačes jr.  SoZa SRC Bítouchov
 Tomáš Ťok  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Patrik Hájek
 Jaromír Šostek  SoZa SRC Bítouchov
 Václav Karlíček
 Martin Stránský  SCRC Praha 7
 Slávek Hadraba  KAM Jablonné v Poještědí
 Jakub Vujaklija  AMC Praha 6
 Marek Plecitý
 Ivan Hroch
 Martin Motyčka
 Vladimír Brada
 Marie Kleinová
 Petr Munzar  MK SRC DDM Větrník Liberec
 Jaroslav Čižmar
 FINÁLE:
 Skupina C
 Rozjížďka 1:  Marie Kleinová 25 kol
 Jaroslav Čižmar 17 kol
 Petr Munzar 22 kol
 Marek Plecitý 38 kol
 Vladimír Brada 31 kol
 Ivan Hroch 35 kol
 Jakub Vujaklija 37 kol
 Martin Motyčka 29 kol
 Rozjížďka 2:  Jaroslav Čižmar 19 kol
 Marek Plecitý 25 kol
 Marie Kleinová 26 kol
 Ivan Hroch 29 kol
 Petr Munzar 21 kol
 Martin Motyčka 30 kol
 Vladimír Brada 26 kol
 Jakub Vujaklija 39 kol
 Rozjížďka 3:  Marek Plecitý 32 kol
 Ivan Hroch 35 kol
 Jaroslav Čižmar 21 kol
 Martin Motyčka 33 kol
 Marie Kleinová 30 kol
 Jakub Vujaklija 39 kol
 Petr Munzar 18 kol
 Vladimír Brada 29 kol
 Rozjížďka 4:  Ivan Hroch 34 kol
 Martin Motyčka 30 kol
 Marek Plecitý 40 kol
 Jakub Vujaklija 35 kol
 Jaroslav Čižmar 25 kol
 Vladimír Brada 30 kol
 Marie Kleinová 25 kol
 Petr Munzar 22 kol
 Rozjížďka 5:  Martin Motyčka 35 kol
 Jakub Vujaklija 40 kol
 Ivan Hroch 37 kol
 Vladimír Brada 31 kol
 Marek Plecitý 40 kol
 Petr Munzar 21 kol
 Jaroslav Čižmar 22 kol
 Marie Kleinová 25 kol
 Rozjížďka 6:  Jakub Vujaklija 38 kol
 Vladimír Brada 28 kol
 Martin Motyčka 33 kol
 Petr Munzar 25 kol
 Ivan Hroch 35 kol
 Marie Kleinová 26 kol
 Marek Plecitý 39 kol
 Jaroslav Čižmar 25 kol
 Rozjížďka 7:   Vladimír Brada 26 kol
 Petr Munzar 28 kol
 Jakub Vujaklija 41 kol
 Marie Kleinová 29 kol
 Martin Motyčka 31 kol
 Jaroslav Čižmar 25 kol
 Ivan Hroch 37 kol
 Marek Plecitý 35 kol
 Rozjížďka 8:  Petr Munzar 25 kol
 Marie Kleinová 29 kol
 Vladimír Brada 31 kol
 Jaroslav Čižmar 25 kol
 Jakub Vujaklija 37 kol
 Marek Plecitý 37 kol
 Martin Motyčka 31 kol
 Ivan Hroch 35 kol
 Celkem:  1. Jakub Vujaklija 306,12 kol
 2. Marek Plecitý 286,13 kol
 3. Ivan Hroch 277,23 kol
 4. Martin Motyčka 252,39 kol
 5. Vladimír Brada 232,04 kol
 6. Marie Kleinová 215,23 kol
 7. Petr Munzar 182,07 kol
 8. Jaroslav Čižmar 179,11 kol
 Skupina B
 Rozjížďka 1:  Tomáš Ťok 35 kol
 Josef Kacíř 36 kol
 Ota Pačes jr. 37 kol
 Martin Stránský 32 kol
 Václav Karlíček 34 kol
 Jaromír Šostek 30 kol
 Slávek Hadraba 30 kol
 Patrik Hájek 29 kol
 Rozjížďka 2:  Josef Kacíř 35 kol
 Martin Stránský 28 kol
 Tomáš Ťok 34 kol
 Jaromír Šostek 32 kol
 Ota Pačes jr. 40 kol
 Patrik Hájek 34 kol
 Václav Karlíček 35 kol
 Slávek Hadraba 32 kol
 Rozjížďka 3:  Martin Stránský 35 kol
 Jaromír Šostek 36 kol
 Josef Kacíř 22 kol
 Patrik Hájek 36 kol
 Tomáš Ťok 41 kol
 Slávek Hadraba 32 kol
 Ota Pačes jr. 41 kol
 Václav Karlíček 33 kol
 Rozjížďka 4:  Jaromír Šostek 37 kol
 Patrik Hájek 36 kol
 Martin Stránský 34 kol
 Slávek Hadraba 32 kol
 Josef Kacíř 39 kol
 Václav Karlíček 34 kol
 Tomáš Ťok 40 kol
 Ota Pačes jr. 41 kol
 Rozjížďka 5:  Patrik Hájek 39 kol
 Slávek Hadraba 31 kol
 Jaromír Šostek 39 kol
 Václav Karlíček 34 kol
 Martin Stránský 29 kol
 Ota Pačes jr. 38 kol
 Josef Kacíř 42 kol
 Tomáš Ťok 39 kol
 Rozjížďka 6:  Slávek Hadraba 34 kol
 Václav Karlíček 34 kol
 Patrik Hájek 41 kol
 Ota Pačes jr. 43 kol
 Jaromír Šostek 35 kol
 Tomáš Ťok 39 kol
 Martin Stránský 36 kol
 Josef Kacíř 37 kol
 Rozjížďka 7:  Václav Karlíček 37 kol
 Ota Pačes jr. 41 kol
 Slávek Hadraba 34 kol
 Tomáš Ťok 40 kol
 Patrik Hájek 39 kol
 Josef Kacíř 38 kol
 Jaromír Šostek 36 kol
 Martin Stránský 34 kol
 Rozjížďka 8:  Ota Pačes jr. 39 kol
 Tomáš Ťok 33 kol
 Václav Karlíček 34 kol
 Josef Kacíř 37 kol
 Slávek Hadraba 33 kol
 Martin Stránský 35 kol
 Patrik Hájek 36 kol
 Jaromír Šostek 35 kol
 Celkem:  1. Ota Pačes jr. 320,39 kol
 2. Tomáš Ťok 301,16 kol
 3. Patrik Hájek 290,47 kol
 4. Josef Kacíř 286,34 kol
 5. Jaromír Šostek 280,00 kol
 6. Václav Karlíček 275,29 kol
 7. Martin Stránský 263,00 kol
 8. Slávek Hadraba 258,40 kol
 Skupina A
 Rozjížďka 1:  Zdeněk Zajíček 41 kol
 Vladimír Hájek 35 kol
 Libor Kacíř 34 kol
 Rudolf Kracík 35 kol
 Ladislav Hoška 35 kol
 Jiří Štrunc 33 kol
 Jan Žemlička 37 kol
 Ota Pačes sr. 38 kol
 Rozjížďka 2:  Vladimír Hájek 40 kol
 Rudolf Kracík 34 kol
 Zdeněk Zajíček 38 kol
 Jiří Štrunc 33 kol
 Libor Kacíř 26 kol
 Ota Pačes sr. 43 kol
 Ladislav Hoška 33 kol
 Jan Žemlička 41 kol
 Rozjížďka 3:  Rudolf Kracík 32 kol
 Jiří Štrunc 35 kol
 Vladimír Hájek 37 kol
 Ota Pačes sr. 44 kol
 Zdeněk Zajíček 40 kol
 Jan Žemlička 40 kol
 Libor Kacíř 29 kol
 Ladislav Hoška 35 kol
 Rozjížďka 4:  Jiří Štrunc 26 kol
 Ota Pačes sr. 40 kol
 Rudolf Kracík 37 kol
 Jan Žemlička 34 kol
 Vladimír Hájek 38 kol
 Ladislav Hoška 37 kol
 Zdeněk Zajíček 39 kol
 Libor Kacíř 32 kol
 Rozjížďka 5:  Ota Pačes sr. 41 kol
 Jan Žemlička 43 kol
 Jiří Štrunc 39 kol
 Ladislav Hoška 36 kol
 Rudolf Kracík 34 kol
 Libor Kacíř 36 kol
 Vladimír Hájek 31 kol
 Zdeněk Zajíček 38 kol
 Rozjížďka 6:  Jan Žemlička 41 kol
 Ladislav Hoška 39 kol
 Ota Pačes sr. 42 kol
 Libor Kacíř 30 kol
 Jiří Štrunc 37 kol
 Zdeněk Zajíček 35 kol
 Rudolf Kracík 35 kol
 Vladimír Hájek 37 kol
 Rozjížďka 7:  Ladislav Hoška 38 kol
 Libor Kacíř 33 kol
 Jan Žemlička 42 kol
 Zdeněk Zajíček 37 kol
 Ota Pačes sr. 43 kol
 Vladimír Hájek 41 kol
 Jiří Štrunc 38 kol
 Rudolf Kracík 34 kol
 Rozjížďka 8:  Libor Kacíř 22 kol
 Zdeněk Zajíček 41 kol
 Ladislav Hoška 39 kol
 Vladimír Hájek 31 kol
 Jan Žemlička 35 kol
 Rudolf Kracík 34 kol
 Ota Pačes sr. 38 kol
 Jiří Štrunc 29 kol
 Celkem:  1. Ota Pačes sr. 329,34 kol
 2. Jan Žemlička 313,22 kol
 3. Zdeněk Zajíček 309,13 kol
 4. Ladislav Hoška 291,18 kol
 5. Vladimír Hájek 290,24 kol
 6. Rudolf Kracík 275,29 kol
 7. Jiří Štrunc 270,45 kol
 8. Libor Kacíř 242,36 kol
 Celkové výsledky:
1. místo    Ota Pačes sr. 329,34 kol
2. místo    Ota Pačes jr. 320,39 kol
3. místo    Jan Žemlička 313,22 kol
4. místo    Zdeněk Zajíček 309,13 kol
5. místo    Jakub Vujaklija 306,12 kol
6. místo    Tomáš Ťok 301,16 kol
7. místo    Ladislav Hoška 291,18 kol
8. místo    Patrik Hájek 290,47 kol
9. místo    Vladimír Hájek 290,24 kol
10. místo    Josef Kacíř 286,34 kol
11. místo    Marek Plecitý 286,13 kol
12. místo    Jaromír Šostek 280,00 kol
13. místo    Ivan Hroch 277,23 kol
14. místo    Rudolf Kracík 275,29 kol
 Václav Karlíček 275,29 kol
16. místo    Jiří Štrunc 270,45 kol
17. místo    Martin Stránský 263,00 kol
18. místo    Slávek Hadraba 258,40 kol
19. místo    Martin Motyčka 252,39 kol
20. místo    Libor Kacíř 242,36 kol
21. místo    Vladimír Brada 232,04 kol
22. místo    Marie Kleinová 215,23 kol
23. místo    Petr Munzar 182,07 kol
24. místo    Jaroslav Čižmar 179,11 kol

 =========================================================================== 

nahoru ^

Zde mi můžete psát své příspěvky a připomínky

 

 

Dnes je .