1. ročník Mistr Větrník

 

< zpět na seznam závodů

 

První větší závod na nové autodráze se konal 22. prosince 2001 pod názvem Grand Prix Vánoce.

Z tohoto závodu se dochovaly pouze výsledky kategorie ŽK/24. 

 Pořadatel:  DDM Větrník Liberec, klub automobilových modelářů
 Datum konání:  22. 12. 2001
 Ředitel závodu:  Eduard Nechvátal sr.
 Hlavní rozhodčí:  Eduard Nechvátal sr.
 Místo konání:  DDM Větrník Liberec
 Kategorie:  V/32  Modely volné konstrukce v měřítku 1:32
 V/24  Modely volné konstrukce v měřítku 1:24
 K/24  Klubové modely v měřítku 1:24 (zápůjční)
 
 Startovní listina: Buchta Tomáš  ZŠ Hodkovice
Archalous Jiří  ZŠ Hodkovice
Šanda Roman  KM SRC Větrník Liberec
Odcházel Lukáš  ZŠ Hodkovice
Odcházel Patrik  ZŠ Hodkovice
Munzar Petr  KM SRC Větrník Liberec
 SEMIFINÁLE:
 Skupina B
 Rozjížďka 1:  Munzar Petr 36 kol 5,682 s / kolo
Archalous Jiří 28 kol 6,057 s / kolo
Šanda Roman 31 kol 6,774 s / kolo
 Rozjížďka 2:  Archalous Jiří 32 kol 6,104 s / kolo
 Šanda Roman 28 kol --------
 Munzar Petr 38 kol 5,960 s / kolo
 Rozjížďka 3:  Šanda Roman 39 kol 6,905 s / kolo
 Munzar Petr 36 kol 5,729 s / kolo
 Archalous Jiří 31kol 6,280 s / kolo
 Celkem:  1. Munzar Petr 110 kol
 2. Šanda Roman 98 kol
 3. Archalous Jiří 91 kol
 Skupina A
 Rozjížďka 1:  Odcházel Lukáš 29 kol --------
 Buchta Tomáš 37 kol --------
 Odcházel Patrik 36 kol --------
 Rozjížďka 2:  Buchta Tomáš 30 kol --------
 Odcházel Patrik 34 kol --------
 Odcházel Lukáš 25 kol --------
Rozjížďka 3:  Odcházel Patrik 24 kol 6,552 s / kolo
 Odcházel Lukáš 29 kol 5,778 s / kolo
 Buchta Tomáš 26 kol 7,581 s / kolo
 Celkem:  1. Odcházel Patrik 94 kol
 2. Buchta Tomáš 93 kol
 3. Odcházel Lukáš 83 kol
 FINÁLE:
 Skupina A  1. místo  Munzar Petr 119 kol 5,614 s / kolo
 2. místo  Buchta Tomáš 99 kol 5,982 s / kolo
 3. místo  Šanda Roman 88 kol 6,795 s / kolo
 4. místo  Odcházel Patrik 74 kol 6,825 s / kolo

 =========================================================================== 

nahoru ^

 

Klubový závod 15.1. 2002 - všimněte se střídání drážek: 1 - 2 - 3 - 4

 Finále ŽV/24  Finále ŽV/32
 1. jízda: kola  1. jízda:
Hurei Lukáš 22 Šrut Ondřej 13
Rejnart Tomáš 13 Špatina Tomáš 12
Munzar Petr 18 Munzar Petr 9
Šanda Roman 22 Šanda Roman 14
 2. jízda:  2. jízda:
Šanda Roman 24 Šanda Roman 19
Munzar Petr 10 Šrut Ondřej 14
Hurei Lukáš 22 Špatina Tomáš 3
Rejnart Tomáš 1 Munzar Petr 15
 3. jízda:  3. jízda:
Rejnart Tomáš 16 Munzar Petr 19
Šanda Roman 20 Šanda Roman 23
Hurei Lukáš 24 Šrut Ondřej 23
Munzar Petr 19 Špatina Tomáš 15
 4. jízda:  4. jízda:
Munzar Petr 18 Špatina Tomáš 15
Rejnart Tomáš 15 Munzar Petr 1
Šanda Roman 20 Šanda Roman 18
Hurei Lukáš 22 Šrut Ondřej 11
 celkem:  celkem:
Šanda Roman 86 Šanda Roman 74
Munzar Petr 65 Šrut Ondřej 61
Rejnart Tomáš 45 Špatina Tomáš 45

mimo závod

Hurei Lukáš 90  Munzar Petr 44

 =========================================================================== 

nahoru ^

 

Veřejný klubový závod 19. 1. 2002

 Finále ŽK/24
 1. jízda: kola čas / kolo
Nápravník Jakub 73 6,266
Šanda Roman 67 6,877
Munzar Petr 53 6,213
Zapadlo Vladimír 64 6,252
 2. jízda:
Zapadlo Vladimír 60 6,673
Nápravník Jakub 67 5,930
Šanda Roman 76 --------
Munzar Petr 59 6,476
 3. jízda:
Munzar Petr 59 6,282
Zapadlo Vladimír 73 --------
Nápravník Jakub 74 5,877
Šanda Roman 67 6,949
 4. jízda:
Šanda Roman 77 6,601
Munzar Petr 44 6,548
Zapadlo Vladimír 69 --------
Nápravník Jakub 82 5,488
 celkem:
Nápravník Jakub 296 5,488
Šanda Roman 287 6,601
Zapadlo Vladimír 266 6,252
Munzar Petr 215 6,213

 =========================================================================== 

 nahoru ^

 

Závod pro veřejnost 26. 1. 2002

 Startovní listina:  Odcházel Lukáš  ZŠ Hodkovice  Škoda Favorit

ŽV/32

 Odcházel Patrik  ZŠ Hodkovice  Škoda Favorit
 Rozjížďka 3x5  Bičík Martin  KM SRC Větrník Liberec  Škoda Favorit
 Finále 1x15  Munzar Petr  KM SRC Větrník Liberec  Mercedes Benz, st.č.89
 Zitka Filip  KM SRC Větrník Liberec  Škoda Favorit, st.č.2
 Šanda Roman  KM SRC Větrník Liberec  Chevrolet Camaro, st.č.8
 FINÁLE:
 Skupina A  1. místo  Šanda Roman 93 kol
 2. místo  Odcházel Patrik 72 kol
 3. místo  Zitka Filip 66 kol
 4. místo  Odcházel Lukáš 66 kol

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Startovní listina:  Bičík Martin  KM SRC Větrník Liberec  ???

ŽV/24

 Munzar Petr  KM SRC Větrník Liberec  Porsche 962C, st.č.27
 Finále 1x20  Nechvátal Eda jr.  KM SRC Větrník Liberec  Honda Accord, st.č. ???
 Šanda Roman  KM SRC Větrník Liberec  vlastní konstrukce, st.č.10
 FINÁLE:
 Skupina A  1. místo  Nechvátal Eda jr.  218 kol
 2. místo  Šanda Roman 162 kol
 3. místo  Bičík Martin 112 kol
 4. místo  Munzar Petr 54 kol

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Startovní listina:  Zitka Filip  KM SRC Větrník Liberec  klubové

ŽK/24

 Munzar Petr  KM SRC Větrník Liberec  Porsche 962C
 Rozjížďka 4x5  Bičík Martin  KM SRC Větrník Liberec  klubové
 Finále 1x15  Stahl Pavel  KM SRC Větrník Liberec  Lola
 Buchta Tomáš  ZŠ Hodkovice  klubové
 Odcházel Patrik  ZŠ Hodkovice  klubové
 Odcházel Lukáš  ZŠ Hodkovice  klubové
 Šanda Roman  KM SRC Větrník Liberec  vl. konstrukce
 SEMIFINÁLE:
 Skupina B
 Rozjížďka 1:  Zitka Filip 27 kol
 Bičík Martin 32 kol
 Buchta Tomáš 20 kol
 Odcházel Lukáš 34 kol
 Rozjížďka 2:  Odcházel Lukáš 37 kol
 Zitka Filip 39 kol
 Bičík Martin 30 kol
 Buchta Tomáš 31 kol
 Rozjížďka 3:  Buchta Tomáš 29 kol
 Odcházel Lukáš 30 kol
 Zitka Filip 29 kol
 Bičík Martin 30 kol
 Rozjížďka 4:  Bičík Martin 31 kol
 Buchta Tomáš 31 kol
 Odcházel Lukáš 27 kol
 Zitka Filip 40 kol
 Celkem:  Zitka Filip 135 kol
 Odcházel Lukáš 128 kol
 Bičík Martin 123 kol
 Buchta Tomáš 111 kol
 Skupina A
 Rozjížďka 1:  Munzar Petr 35 kol
 Stahl Pavel 33 kol
 Odcházel Patrik 36 kol
 Šanda Roman 38 kol
 Rozjížďka 2:  Šanda Roman 36 kol
 Munzar Petr 39 kol
 Stahl Pavel 32 kol
 Odcházel Patrik 17 kol
Rozjížďka 3:  Odcházel Patrik 19 kol
 Šanda Roman 36 kol
 Munzar Petr 36 kol
 Stahl Pavel 24 kol
 Rozjížďka 4:  Stahl Pavel 27 kol
 Odcházel Patrik 21 kol
 Šanda Roman 35 kol
 Munzar Petr 36 kol
 Celkem:  Munzar Petr 146 kol
 Šanda Roman 145 kol
 Stahl Pavel 116 kol
 Odcházel Patrik 93 kol
 FINÁLE:
 Skupina A  1. místo  Zitka Filip 120 kol
 2. místo  Odcházel Patrik 107 kol
 3. místo  Šanda Roman 101 kol
 4. místo  Munzar Petr 88 kol

 =========================================================================== 

nahoru ^

 

Klubový závod 12. 2. 2002
 Startovní listina:  Šanda Roman  KM SRC Větrník Liberec  Chevrolet Camaro, st.č.8

ŽV/32

 Špatina Tomáš  KM SRC Větrník Liberec  vl. konstrukce, st.č.99
 Rejnart Tomáš  KM SRC Větrník Liberec  Ferrari P5, st.č.0
 Stahl Pavel  KM SRC Větrník Liberec  Škoda Pick-up, st.č.66
 Munzar Petr  KM SRC Větrník Liberec  Mercedes Benz, st.č.89
 SEMIFINÁLE:
 Skupina B
 Rozjížďka 1:  Šanda Roman 18 kol
 Špatina Tomáš  6 kol
 Rozjížďka 2:  Špatina Tomáš   9 kol
  Šanda Roman 0 kol
 Celkem:  Špatina Tomáš 15 kol
 Šanda Roman 18 kol diskvalifikován
 Skupina A
 Rozjížďka 1: Munzar Petr 15 kol
 Rejnart Tomáš 9 kol
 Stahl Pavel 11 kol
 Rozjížďka 2:  Stahl Pavel 13 kol
 Munzar Petr 17 kol
 Rejnart Tomáš 10 kol
Rozjížďka 3:  Rejnart Tomáš 11 kol
 Stahl Pavel 13 kol
 Munzar Petr 12 kol
 Celkem:  Munzar Petr 44 kol 7,974 s
 Stahl Pavel 37 kol 12,592 s
 Rejnart Tomáš 30 kol 15,191 s
 FINÁLE:
 Skupina A  1. místo  Špatina Tomáš 50 kol
 2. místo  Stahl Pavel 46 kol
 3. místo  Munzar Petr 39 kol
 4. místo  Rejnart Tomáš 4 kola

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Startovní listina:  Zitka Filip  KM SRC Větrník Liberec  Ford Cobra, st.č.0

ŽV/24

 Munzar Petr  KM SRC Větrník Liberec  Bridgestone, st.č.8
 Špatina Tomáš  KM SRC Větrník Liberec  vl. konstrukce, st.č.0
 Rejnart Tomáš  KM SRC Větrník Liberec  vl. konstrukce, st.č.1
 Hurei Lukáš  KM SRC Větrník Liberec  vl. konstrukce, st.č.12
 Šanda Roman  KM SRC Větrník Liberec  Renault, st.č.10
 SEMIFINÁLE:
 Skupina B
 Rozjížďka 1:  Šanda Roman 19 kol
 Zitka Filip 23 kol
Munzar Petr 23 kol
 Rozjížďka 2:  Munzar Petr 13 kol
 Šanda Roman 21 kol
 Zitka Filip 23 kol
 Rozjížďka 3:  Zitka Filip 18 kol
 Munzar Petr 15 kol
 Šanda Roman 24 kol
 Celkem:  Zitka Filip 64 kol
 Šanda Roman 64 kol
 Munzar Petr 51 kol
 Skupina A
 Rozjížďka 1:  Špatina Tomáš 15 kol
 Rejnart Tomáš 8 kol
 Hurei Lukáš 16 kol
 Rozjížďka 2:  Hurei Lukáš 18 kol
 Špatina Tomáš 17 kol
 Rejnart Tomáš 17 kol
Rozjížďka 3:  Rejnart Tomáš 14 kol
 Hurei Lukáš 3 kol
 Špatina Tomáš 11 kol
 Celkem:  Špatina Tomáš 43 kol 8,817 s
 Rejnart Tomáš 39 kol 7,831 s
 Hurei Lukáš 37 kol 7,767 s
 FINÁLE:
 Skupina A  1. místo  Šanda Roman 83 kol 7,269 s
 2. místo  Zitka Filip 76 kol 6,960 s
 3. místo  Špatina Tomáš 51 kol 9,981 s
 4. místo  Munzar Petr 49 kol 7,631 s

 =========================================================================== 

nahoru ^

 

 

Veřejný klubový závod 16. 2. 2002
 Startovní listina:  Munzar Petr  KM SRC DDM Větrník Liberec  Lancia Stratos Turbo, st.č. 598

ŽV/32

 Buchta Tomáš  ZŠ Hodkovice  Porsche, st.č. 6
 Bičík Martin  KM SRC DDM Větrník Liberec  Škoda Favorit, st.č. 2
 Odcházel Patrik  ZŠ Hodkovice  Škoda Favorit, st.č. 23
 Bobek Milan  ZŠ Hodkovice  Škoda Pick-up, st. č. 66
 Odcházel Lukáš  ZŠ Hodkovice  Škoda Favorit, st.č. 23
 Zitka Filip  KM SRC DDM Větrník Liberec  Škoda Favorit, st.č. 2
 Hurei Lukáš  KM SRC DDM Větrník Liberec  Škoda Favorit, st.č. 72
 SEMIFINÁLE:
 Skupina B
 Rozjížďka 1:  Bičík Martin 16 kol
 Odcházel Lukáš 23 kol
 Zitka Filip 22 kol
 Hurei Lukáš 5 kol
 Rozjížďka 2:  Odcházel Lukáš 19 kol
 Hurei Lukáš 0 kol
 Bičík Martin 16 kol
 Zitka Filip 12 kol
 Rozjížďka 3:  Hurei Lukáš 4 kol
 Zitka Filip 19 kol
 Odcházel Lukáš 13 kol
 Bičík Martin 9 kol
 Rozjížďka 4:  Zitka Filip 20 kol
 Bičík Martin 8 kol
 Hurei Lukáš 0 kol
 Odcházel Lukáš 21 kol
 Celkem:  1. Odcházel Lukáš 76 kol 10,973 s
 2. Zitka Filip 73 kol 11,583 s
 3. Bičík Martin 49 kol 13,310 s
 4. Hurei Lukáš 9 kol -----------
 Skupina A
 Rozjížďka 1:  Munzar Petr 25 kol
 Buchta Tomáš 19 kol
 Odcházel Patrik 18 kol
 Bobek Milan 16 kol
 Rozjížďka 2:  Buchta Tomáš 30 kol
 Bobek Milan 25 kol
 Munzar Petr 2 kola
 Odcházel Patrik 30 kol
 Rozjížďka 3:  Bobek Milan 18 kol
 Odcházel Patrik 20 kol
 Buchta Tomáš 15 kol
 Munzar Petr 6 kol
 Rozjížďka 4:  Odcházel Patrik 16 kol
Munzar Petr 35 kol
 Bobek Milan 32 kol
 Buchta Tomáš 23 kol
 Celkem:  1. Bobek Milan 91 kol 11,998 s
 2. Buchta Tomáš 87 kol 11,853 s
 3. Odcházel Patrik 84 kol 11,570 s
 4. Munzar Petr 68 kol 11,487 s
 FINÁLE:
 Skupina A  1. místo  Buchta Tomáš
 2. místo  Odcházel Lukáš
 3. místo   Bobek Milan
 4. místo  Zitka Filip

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Startovní listina:  Zitka Filip  KM SRC Větrník Liberec  vl. konstrukce, st.č. 0

ŽV/24

 Munzar Petr  KM SRC Větrník Liberec  vl. konstrukce, st.č. 0
 Hurei Lukáš  KM SRC Větrník Liberec  vl. konstrukce, st.č.12
 Šrut Ondřej  KM SRC Větrník Liberec  vl. konstrukce, st.č.8
 Bičík Martin  KM SRC Větrník Liberec  klubový vůz
 Bobek Milan  ZŠ Hodkovice  klubový vůz
 Šanda Roman  KM SRC Větrník Liberec  Renault, st.č.10
 SEMIFINÁLE:
 Skupina B
 Rozjížďka 1:  Šrut Ondřej 37 kol 8,000 s
 Šanda Roman 45 kol 6,241 s
 Bičík Martin 43 kol 6,724 s
 Rozjížďka 2:  Bičík Martin 35 kol 6,592 s
 Šrut Ondřej 41 kol 8,149 s
 Šanda Roman 45 kol 6,806 s
 Rozjížďka 3:  Šanda Roman 40 kol 7,637 s
 Bičík Martin 47 kol ----------
 Šrut Ondřej 37 kol 7,504 s
 Celkem:  1. Šanda Roman 130 kol
 2. Bičík Martin 125 kol
 3. Šrut Ondřej 115 kol
 Skupina A
 Rozjížďka 1:  Zitka Filip 25 kol 9,838 s
 Munzar Petr 35 kol 7,118 s
 Hurei Lukáš 40 kol 7,300 s
 Bobek Milan 22 kol 6,597 s
 Rozjížďka 2:  Bobek Milan 18 kol 12,696 s
 Zitka Filip 31 kol 7,388 s
 Munzar Petr 36 kol 7,370 s
 Hurei Lukáš 27 kol 8,328 s
Rozjížďka 3:  Hurei Lukáš 16 kol 10,835 s
 Bobek Milan 18 kol 8,394 s
 Zitka Filip 37 kol 6,981 s
 Munzar Petr 29 kol 6,859 s
 Rozjížďka 4:  Munzar Petr 16 kol 9,374 s
 Hurei Lukáš 28 kol 7,943 s
 Bobek Milan 24 kol 6,858 s
 Zitka Filip 35 kol 7,001 s
 Celkem:  1. Zitka Filip 128 kol
 2. Munzar Petr 116 kol
 3. Hurei Lukáš 111 kol
 4. Bobek Milan 82 kol
 FINÁLE:
 Skupina A  1. místo  Šanda Roman 102 kol 6,351 s
 2. místo  Bičík Martin 90 kol 6,310 s
 3. místo  Zitka Filip 82 kol 7,152 s
 4. místo  Munzar Petr 40 kol 6,968 s

 =========================================================================== 

nahoru ^

 

Závod pro veřejnost 23. 2. 2002
 Startovní listina:  Munzar Petr  KM SRC Větrník Liberec  Mercedes Benz, st.č. 89

ŽV/32

 Šrut Ondřej  KM SRC Větrník Liberec  Ites formule, st.č. 1
 Bartoň Jakub  příchozí  Lola GT, st.č. 1
 Šanda Roman  KM SRC Větrník Liberec  Chevrolet Camaro,st.č.8
 SEMIFINÁLE:
 Skupina A
 Rozjížďka 1:  Munzar Petr 3 kola

10,840 s

 Šrut Ondřej 0 kol ----------
 Bartoň Jakub 27 kol 8,946 s
Šanda Roman 34 kol 7,409 s
 Rozjížďka 2: Šanda Roman 35 kol ----------
 Munzar Petr 14 kol 9,300 s
 Šrut Ondřej 14 kol 16,318 s
 Bartoň Jakub 29 kol 8,450 s
 Rozjížďka 3:  Bartoň Jakub 25 kol 8,031 s
Šanda Roman 34 kol 7,067 s
 Munzar Petr 24 kol 8,282 s
 Šrut Ondřej 9 kol 14,584 s
 Rozjížďka 4:  Šrut Ondřej 0 kol ----------
 Bartoň Jakub 26 kol 8,441 s
Šanda Roman 34 kol 7,347 s
 Munzar Petr 16 kol 7,755 s
 Celkem:  1. Šanda Roman 137 kol
 2. Bartoň Jakub 107 kol
 3. Munzar Petr 57 kol diskvalifikován
 4. Šrut Ondřej 23 kol
 FINÁLE:
 Skupina A  1. místo  Šanda Roman 92 kol 7,131 s
 2. místo  Bartoň Jakub 84 kol 7,935 s
 3. místo  Šrut Ondřej 6 kol 8,171 s

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Startovní listina:  Šrut Ondřej  KM SRC Větrník Liberec  vl. konstrukce, st.č. 0

ŽV/24

 Nechvátal Eduard jr.  KM SRC Větrník Liberec Porsche 911, st.č. 6
 Šanda Roman  KM SRC Větrník Liberec  Renault, st.č. 10
 Zitka Filip  KM SRC Větrník Liberec  vl. konstrukce, st.č. 0
 Munzar Petr  KM SRC Větrník Liberec  vl. konstrukce, st.č. 10
 Hurei Lukáš  KM SRC Větrník Liberec  Suzuki Escudo, st.č. 12
 Nechvátal Eduard sr.  KM SRC Větrník Liberec  Mazda 767, st.č. 7
 SEMIFINÁLE:
 Skupina B
 Rozjížďka 1:  Munzar Petr 40 kol ----------
 Hurei Lukáš 6 kol 7,214 s
 Nechvátal E. sr. 19 kol 7,070 s
 Rozjížďka 2:  Nechvátal E. sr. 33 kol 6,685 s
 Munzar Petr 39 kol ----------
 Hurei Lukáš 0 kol ----------
 Rozjížďka 3:  Hurei Lukáš 7 kol 12,242 s
 Nechvátal E. sr. 3 kol ----------
 Munzar Petr 41 kol 6,300 s
 Celkem:  1. Munzar Petr 120 kol
 2. Nechvátal E. sr. 55 kol
 3. Hurei Lukáš 13 kol
 Skupina A
 Rozjížďka 1:  Šrut Ondřej 40 kol 6,151 s
 Nechvátal E. jr. 32 kol 6,446 s
 Šanda Roman 44 kol 5,737 s
 Zitka Filip 36 kol 6,530 s
 Rozjížďka 2:  Zitka Filip 38 kol 6,516 s
 Šrut Ondřej 50 kol 6,180 s
 Nechvátal E. jr. 17 kol ----------
 Šanda Roman 47 kol 5,954 s
Rozjížďka 3:  Šanda Roman 35 kol ----------
 Zitka Filip 12 kol ----------
 Šrut Ondřej 39 kol 6,554 s
 Nechvátal E. jr. 0 kol ----------
 Rozjížďka 4:  Nechvátal E. jr. 39 kol 5,710 s
 Šanda Roman 44 kol 6,061 s
 Zitka Filip 35 kol ----------
 Šrut Ondřej 34 kol 6,736 s
 Celkem:  1. Šanda Roman 170 kol
 2. Šrut Ondřej 163 kol
 3. Zitka Filip 121 kol
 4. Nechvátal E. jr. 88 kol
 FINÁLE:
 Skupina A  1. místo  Šanda Roman 170 kol 6,038 s
 2. místo  Šrut Ondřej 165 kol 6,351 s
 3. místo  Nechvátal E. sr. 138 kol 6,116 s
 4. místo  Munzar Petr 33 kol 6,537 s

 =========================================================================== 

nahoru ^

 

 

 

Zde mi můžete psát své příspěvky a připomínky

 

 

Dnes je .